Pekin İpek Yolu Kurumsal Yönetim Hizmetleri A.Ş., LTD

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Ben sohbet şimdi

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

1 2 3
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İthalatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Dünya çapında
No. Çalışanları : 400~500
Yıl kurulan : 2009
İhracat p.c : 70% - 80%

Pekin İpek Yolu'nun ana pazarlama ürünleri alüminyum alaşımlı levhalar, alüminyum tüpler, alüminyum çubuklar, alüminyum profiller, alüminyum kalıp dövme ve ücretsiz alüminyum dövme içerir.

Pekin İpek Yolu tarafından satılan tüm alüminyum alaşımlı ürünler, ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikasını geçen çevre dostu fabrikamızdan üretilmektedir.Burada üretilen ürünler uluslararası standartlara uygundur ve havacılık endüstrisi, kara taşımacılığı ekipman imalatı, gemi yapımı, enerji endüstrisi, elektronik tüketen, altyapı inşaatı ve madencilik endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Pekin İpek Yolu hassas pazarlamaya odaklanır ve pazar talebini keşfeder.Piyasayı aktif olarak çeşitli kanallardan genişletiyoruz.

Son zamanlarda, ürünlerimiz başarıyla Güney Amerika, Orta Amerika ve Güney Afrika pazarlarına nüfuz etti.Bu gelişmekte olan pazarlardaki kaldırma taleplerini daha da genişleteceğimizi umuyoruz.

Beijing İpek Yolu, müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklanır ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutar.Ürünlerimizin çevrimiçi üretim ve nakliye süreçlerine çok dikkat ediyoruz.Kapsamlı bir ulaşım hizmeti sistemi ile ürünlerimizin kalitesini garanti edebilir ve zamanında müşterilere teslim edebiliriz.En iyi hizmetimizin sizi tatmin edeceğini ve uzun vadeli ortağınız olacağını umuyoruz.

 

İletişim bilgileri
Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)